Profil

Ekmeğini tuştan çıkaran kız!

Merhaba,

Erzincan Üniversitesi mezunuyum. Bilişim Eğitim Merkezin'de Bilişim Uzmanlığı (System, CISCO CCNA, Vmware v5, CEH, SQL Management Studio) eğitimi aldım. Çeşitli teknoloji şirketlerinde web tasarım, teknik servis, network, sistem ve güvenlik tarafında aktif rol aldım. Uluslararası EC-Council - C|EH v10 (Certified Ethical Hacker) , ISO/IEC 27001 Lead Auditor ve ITIL v4 sertifikalarına sahibim. Şu an Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) 4. sınıf öğrencisiyim. Kısa vadede hedefim Bilgi Güvenliği yüksek lisansı ve OCSP sertifikası sahibi olmak. Siber güvenlik kariyerimi son zamanlarda kazandığım OWASP İstanbul liderliği ile hareketlendirdim.

Tenis izlemeyi ve basketbol oynamayı severim. Bir British Shorthair (adı: Yumoş) bakıcısı ve sekizmart.com markasının kurucusuyum.

Şu an TÜBİTAK'da Siber Güvenlik Uzmanı olarak çalışıyorum. Paylaşmayı çok sevdiğim için BUSMEK Eğitim Merkezinde Siber Güvenlik ve Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimleri verdim. Eğitimlerimi OWASP ve Rift Akademi çatışı altında sürdürmeye devam ediyorum. Kariyerimi daha detaylı görmek için LinkedIn hesabımı ziyaret edebilirsiniz. Aklıma gelen bir şeyler olursa yazımı düzenlerim. Kendinize iyi davranın.

Baktığın kadarım, fazlası için görmen gerekli...

Rumeysa B.

Ortalama Takipçi

Çay

Kahve

Tecrübe (Yıl)

Makina

Uykusuz Gece (Gün)


Bana Yazın!

Soru, görüş ve önerilinizi paylaşmanız için bir form bırakıyorum.

Bana güvenip, inanan, fikir ve görüşlerime saygı duyup beni destekleyen herkese sonsuz teşekkürler.

Tebrikler. Mesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Hata, lütfen tekrar deneyin. Mesajınız gönderilmedi.